Doğa Dostu Özel Kağıtçılığı Yakından Tanıyın

Özel Kağıtçılık ; atık kağıt toplama ve geri dönüşüme kazandırma...

ÖZEL KAĞITÇILIK 1981 yılında Rıfat Özel tarafından Kağıthane de 1200 metre karelik alanda kurulmuştur. Burada yaklaşık 29 yıldır faaliyet gösteren firmamız hurda kağıt ve atık kağıt sektöründe kendini kanıtlamış firmadır. Özel Kağıtçılık 2010 yılında Şişli ilçesine bağlı Ayazağa köyüne taşınarak 2500 metrekarelik alanda aynı düzeyde çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Müdürü İlhami ÖZEL tarafından işletilen firma yüksek model ve kapsamlı araçlarıyla, elemanları ile düzenli güvenilir bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Özel Kağıtçılık kamu kuruluşları, Özel şirketler ve devlet dairelerinden çıkmakta olan yıl sonu arşivlerini alarak tesislerimizde ayrışımları yapıldıktan sonra imhasını gerçekleştirmekteyiz. Toplanan atık kağıt, hurda kağıt ve imhalık kağıtları yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alarak tartımı yapıldıktan sonra ayrışımları yapılmak üzere tesislerimizdeki bantlarda ayrışımları yapılmaktadır. Hurda ve atık kağıtlar ihale yolu ile yıl sonunda toplanan arşivlik kağıtları alarak müşterimizin kontrolünde imhası yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önem taşır. Kalite standartları gereği ekipmanlarımızla ve araçlarımızla birlikte devamlı yetkili bir kişi nezaretinde alınan hurda kağıtlar aynı kişi nezaretinde ve yetkili talimatıyla çalışmaktadır. Özel Kağıtçılık firması hurda kağıt, atık kağıt, imhalık kağıt,yıl sonu arşiv ve birçok hurdaya ayrılmış kağıtları işlemektedir.

Hurda kağıtlar ülke genelinde toplanarak imhası yapılır. Alınan hurda kağıtlar toplandıktan sonra hurda kağıt olarak ayrıştırılır. Hurda kağıtlar ayrışımlarının ardından işlenmesi için tehlikesiz hurda kağıt alım tesisine sevk edilir. Hurda Kağıt alımını Ayazağa Mahallesinde bulunan hurda alım merkezimizde yapılmaktadır.

Atık Kağıtlar ise tehlikesiz atık kağıt olarak işlenir. Tehlikesiz atık kağıtları firmamız almakla yetkilidir. Tehlikesiz atık ve hurda kağıt olarak kodlandırılmıştır. Bunların içinde Hurda gazete, hurda kuşe, hurda mecba, hurda beyaz, hurda arşiv kağıt, hurda imhalık kağıt olmak üzere sınıflara ayrılmaktadır. Atık olarak ise atık gazete, atık kuşe, atık mecba, atık beyaz, atık arşiv kağıt, atık imhalık kağıt olmak üzere sınıflandırılır.

Firmamız İstanbul genelinde hurda ve atık kağıtları alımı için yetki sahibidir. Hurda ve atık kağıtlar tehlikesiz atık ve hurda kağıtlar olmak üzere adlandırılır. Hurda ve atık kağıtlar arşivler yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alım gerçekleştiriyoruz. Alınan hurda ve atık kağıtlar tesisimizde işlenir. İşlenen hurda ve atık kağıtlar sınıflandırılır. Sınıflandırılan hurda ve atık kağıtlar tehlikesiz atık kağıt lisanslı olan tesise sevkiyatı yapılır.


Özel Kağıtçılık olarak misyonumuz;

Kağıtın olduğu tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan, sürekli genişleyen makine parkuru ile ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Özel Kağıtçılık olarak vizyonumuz;

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Kağıt İşlem alanında sektörde öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

Kalite Politikamız

Sektörde önde gelen firmalar arasında yer almak,
Kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak,
Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli geliştirmek,
Çalışanların görevlerini zamanında, inanarak ve sonradan düzeltmeye gerek kalmayacak şekilde yapmalarını sağlamak,
Öneren, düzelten ve geliştiren kişilerle, zevkle çalışılan mükemmel bir iş ortamı oluşturmak.

Böylece;

Müşterilerimiz başta olmak üzere tüm kişi ve kurumlarca firmamızın benimsenmesini sağlamaktır.

İletişim

Merak ettiğiniz diğer sorular için bizi arayın: 0 (212) 332 00 14

Geri dönüştürülen 10 ton kağıt 170 ağaç kurtarıyor.