İmhalık Hurda Atık

Kurum Süresi Dolmuş Evrak ve Kağıtların İmhası
İmhalık hurda kağıt şirket ve firmaların süresi dolmuş ve imha edilmesi gereken evraklardır. Bu evraklar firmamız tarafından araç ve elemanlarımızla istenilen yerden alınan hurda evraklar eğer ayıklanmış ise yanı sadece evrak ise imhalık arşivi veren yerden yetkili bir personel ile imhasını gerçekleştirmek üzere fabrikaya gidiyoruz. Yetkili personel nezaretinde imhalık arşiv hurda kağıtların imhası fabrikada yapılırken fotoğraf veya video ile görüntüleme işlemi gerçekleştiriyoruz.

İmhalık Hurda Atık Nedir?
İmhası gerçekleşen arşiv hurda kağıtlar için firmamız tarafından antetli kağıda kaşeli ve imzalı imha tutanağı verilir.İmhalık arşiv hurda kağıtlar firma ve şirketlerde süresini doldurmuş önemli evraklardır. Firmamız bu imhalık hurda kağıtları siz değerli müşterilerimizden ihale veya normal şartlarda alıp imhasını yapıyor. İmha süreci ise 2 aşamada oluyor.
İmhalık Hurda Atık İşleme
Birinci aşama: Siz değerli müşterilerimiz hazırladıkları imhalık kağıtları klasörlü olarak alıp ayıklama tesisimizde ayıklama işlemi yapıyoruz. Ayıklama işlemi bittikten sonra imha edilmesi için imha merkezimize alıyoruz. İmha merkezimizde imhalık hurda kağıtları parçalama makinasından geçirerek imhasını yapıp siz değerli müşterilerimize resimli, videolu veya imha tutanaklı olarak imhasını gerçekleştiriyoruz.

İkinci aşama: Bu aşama ise klasörlü olmayan hazırlanmış hurda kağıtları direk imha merkezimizde imhasını gerçekleştiriyoruz. İmhası yapılan kağıtları ise tekrardan kağıt olması için fabrikaya transferini yapıyoruz.
 

Hızlı iletisim
  • 0 (212) 332 00 14
  • 0 (507) 789 93 60
  • info@ozelkagitcilik.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

MUSTAFA  öZEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?