Beyaz Hurda Atık

Beyaz Hurda Atık
Ayrıştırma ve Arşivleme
Beyaz hurda ve atık kağıtlarınızı toplayarak önce çevreye sonra cebinize katkıda bulunuyoruz.Beyaz tehlikesiz hurda ve atık kağıt kullanılmış veya kullanılacak A4 üretim atığı veya kullanım dışı olan kağıtlardır. Bu kağıtları yerinden araç ve elemanlarımızla alıyoruz. Hurda kağıtlar sınıflarına ayrılırlar yani 6 sınıftan oluşur. İlk olarak Tehlikesiz hurda ve atık beyaz kağıttır. Beyaz hurda kağıtların geneli imha aşamasından geçmektedir. Bunlar ihale yoluyla veya bir görevli nezaretinde alınarak imha işlemi yapılır. Beyaz hurda kağıt alımları şeffaflıkla olmaktadır. Beyaz hurda kağıt güvence kapsamında ve imha kapsamında firma olarak çalışmaktayız. Firmamız beyaz hurda kağıdı parçalayarak imhasını gerçekleştiriyor. Beyaz hurda kağıt çeşitleri olarak ayrılır. 1. A4 beyaz kağıt A4 Kağıt hurdası ile ilgili tüm hurda alım satım işleriyle meşgul bir firmayız. Kendi yerimiz ve depomuzda güzel ve düzenli bir şekilde a4 kağıt hurdalarını toplarız ve depolarız. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetinden yana olmayı tercih ederiz. 2. Kullanılmış beyaz kağıt İş yeri ve evlerimizde kullandığımız ve geri dönüşüme hazır kağıtlardır. Bu kağıtlar sayesinde geri dönüşüme firma olarak katkı sağlıyoruz.

Beyaz Kağıt Atık İşleme
Fatura yani karbonlu hurda kağıt Otokopili kâğıt kullanım alanları şu şekilde de sıralanabilir; fatura,irsaliye, sipariş formu, uçak bileti, para makbuzu, sigorta poliçesi, kantar fişi, irsaliye fatura, gider pusulası, perakende satış fişi, dekont, adisyon fişi, yolcu listesi, taşıma irsaliyesi, otobüs bileti, tahsilât makbuzu, konaklama belgesi, resmi reçete, tediye makbuzu gibi saymakla bitmez. Özellikle de malın bir yerden başka bir yere sevk ederken kullanılan resmi belge olan irsaliyelerin en az 3 nüsha olarak düzenlenmesi gerekmektedir. Bu durumda da bu işe en uygun olan kâğıt türü otokopili kâğıt olmaktadır. Kuşe, Amerikan Bristol, fantezi, kroma, yapışkanlı, kraft gibi pek çok özel kâğıt arasında yer alan otokopili kâğıtların, özel ve dikkatli bir işlem sonrasında üretimi yapılabilmektedir.
Beyaz Kağıt Atık Arşivleme
Özellikle de arşivlenmesi ve yedeklenmesi zorunlu olan evraklar için ideal olan otokopili kâğıtlar, büyük bir kolaylık ve yardım sağlamaktadırlar. Çeşitli kâğıt üretim firmaları tarafından üretimi yapılarak hizmete sunulan otokopili kâğıtlar, diğer bütün kâğıtlar gibi farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Ayrıca özel üretimlerde isteğe bağlı olarak her nüsha farklı renklerde otokopili kâğıtlarda üretilebilir. Otokopili kâğıtlarda ciltleme şekilleri de isteğe göre farklılık gösterebilir. Üstten ya da yandan tutkallı, tırtıklı koparmalı koçanlı ciltler de üretilebilmektedir. 4. Renkli ve pelür hurda kağıt 5. Arşiv klasörlü beyaz hurda kağıt 6. Bristol matbaa beyaz kağıt 7. Ebat beyaz kağıt.


 

Hızlı iletisim
  • 0 (212) 332 00 14
  • 0 (507) 789 93 60
  • info@ozelkagitcilik.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

MUSTAFA  öZEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?